هوشمند فکر کن، هوشمند خرید کن…

این روزها استفاده از کالاهای دیجیتالی در زندگی روزمره مردم از اهمیت بالایی برخوردار است. بطوریکه ما تقریباً تمام روز خودمان را با موبایل، لپ تاپ یا گجت های هوشمند سپری می کنیم.

افزایش اطلاعات و اهمیت زمان در کنار زندگی دیجیتالی به انسانها ثابت کرده که دیگر نمیتوان زمان زیادی را با پرسه زدن در بازار و خیابان گذراند و آخر هم در خرید کالای دلخواه با مشکل مواجه شویم. پس باید راه بهتری انتخاب کرد!

خرید اینترنتی

در خرید اینترنتی شما با چند کلیک ساده می توانید از هر کجای ایران یا دنیا خرید کرده و در وقت، زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

آشنایی با همراه لند

همراه لند یک مرجع تخصصی در زمینه الکترونیک و کالای دیجیتالی است که به نقد و بررسی و فروش کالاهای عرضه شده الکترونیکی در جامعه ی امروزی می پردازد.

گروه همراه لند با کادری مجرب فعالیت خود را از سال 1380 در حوزه ی دیجیتال و الکترونیک آغاز نموده و اصلی ترین هدف مجموعه رضایتمندی مشتری می باشد.

ازاین رو به گروهی از متخصصان حرفه ای که در این راستا زحمت فراوانی کشیده اند و تجربه سودمندی کسب کرده اند دعوت و همکاری به عمل آمده است.

همراه لند با ارائه طیف گسترده از متعددترین و معتبرترین برندها در گروه های کالایی متنوع سعی دارد تمامی نیازهای اقشار مختلف جامعه را در حوزه الکترونیک و کالای دیجیتالی برآورده سازد.

قصد ما آگاه سازی و بالا بردن اطلاعات شما مشتریان از کالای دلخواه و مدنظرتان است و سعی ما این است که بتوانیم در مراحل مختلف همراه شما سروران گرامی باشیم و این رویکرد همیشه مورد پسند ما قرار گرفته است.

فروشگاه اینترنتی همراه لند با داشتن فروشگاه فیزیکی واقع در تهران مجموعه بازار موبایل ایران 1 امکان خرید بصورت حضوری را نیز فراهم کرده تا در راستای مشتری مداری قدم موثری برداشته باشد.

هدف همراه لند ایجاد فضایی برای افزایش اطلاعات در زمینه تکنولوژی و محصولات دیجیتال و انجام خریدی آسان و دلچسب برای شما مشتریان وفادار می باشد. سعی ما در همراه لند ایجاد حسّ راحتی، آرامش در عین حال قیمت مقرون به صرفه و ارائه خدمات با کیفیت بالاست و تمام تلاش خود را بکار گرفته که در انجام این عمل موفّق باشیم.