شیوه های پرداخت فروشگاه اینترنتی همراه لند

شما عزیزان از طریق روش های زیر با خیالی آسوده می توانید سفارش کالاهای خود را در فروشگاه همراه لند ثبت کرده و خرید خود را نهایی کنید.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمامی کاربران همراه لند می توانند در هنگام ثبت سفارش خود از طریق درگاه اینترنتی بانکی بصورت آنلاین مبلغ فاکتور خود را پرداخت کرده و محصول خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند.

توجّه داشته باشید که مبلغ پرداختی از طرف خریدار برای سفارش محصول و ارسال کالا قطعی می باشد و از نظر همراه لند سفارش شما بصورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می گردد.

در همراه لند سفارش ها از طریق درگاه اینترنتی در اولویت قرار گرفته و محصول سریعتر در مرحله ارسال قرار میگیرد.

پرداخت از طریق کارت به کارت

آن دسته از عزیزانی که امکان پرداخت از طریق درگاه اینترنتی برایشان مقدور نیست، می توانند از طریق عملیات کارت به کارت به شماره کارت های زیر مبلغ فاکتور خود را واریز کرده و بعد از انجام عملیات فیش و سند واریزی خود را برای کارشناسان همراه لند ارسال کرده و خرید خود را نهایی کنند.

پرداخت در محل توسط کارت خوان

فروشگاه اینترنتی همراه لند در راستای تکریم مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان برای عزیزانی که تمایل به پرداخت اینترنتی ندارند، امکان پرداخت در محل را فراهم کرده است. لارم به ذکر است در این شیوه از پرداخت، امکان پرداخت نقدی وجود ندارد و پرداخت تنها توسط کارت خوان امکانپذیر می باشد.

پرداخت در فروشگاه حضوری

خریداران گرامی و ارجمند برای خرید بصورت حضوری می توانند به آدرس تهران، خیابان حافظ، بعد از پل حافظ بازار موبایل ایران 1، طبقه زیرین واحد 134 فروشگاه پارس همراه مراجعه کرده و بعد از نقد، بررسی و مشاوره از خرید خود لذت ببرند.

هوشمند فکر کن، هوشمند خرید کن…