رویه های ارسال سفارش فروشگاه اینترنتی همراه لند

مشتریان گرامی با تشکر از حسن نیّت و انتخاب شما به اطلاع می رساند ارسال کالا در همراه لند به شرح زیر می باشد:

ارسال توسط پیک (فقط شهر تهران) 

تمامی سفارشات ثبت شده از روز شنبه تا پنجشنبه تا ساعت 18 در همان روز ارسال می گردد. پس از حمل کالا توسط پیک مشخصات حامل محموله را برای خریدار پیامک و یا ایمیل خواهد شد.

حمل کلی سفارشات توسط پیک صورت پذیر است و فروشگاه همراه لند کنترلی برای زمان فرآیند حمل توسط پیک ندارد و مدت زمان تحویل محموله یک روز کاری پس از واریز وجه و صورت حساب می باشد. (روز های تعطیل محاسبه نخواهد شد)

هزینه حمل و نقل در مناطق 22 گانه تهران توسط پست پیشتاز مبلغ ثابت 35.000 تومان و توسط پیک مبلغ 70.000 تومان می باشد.

مبلغ اعلامی بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک محاسبه گشته و همراه لند هیچ گونه دخل و تصرّفی در آن ندارد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت خرید بصورت حضوری سفارش خود را ثبت نموده و برای دریافت محصول خود به آدرس فروشگاه که قرار داده شده مراجعه نمایید.

ارسال توسط پست پیشتاز (بهمراه بیمه)

در مراکز استان و شهرستان ها به جز تهران حمل کلیه سفارشات توسط پست پیشتاز صورت می پذیرد.

فروشگاه همراه لند هیچ گونه کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد. در شرایط عادی معمولاً بین 3 تا 7 روز کاری به طول می انجامد.

هزینه حمل و نقل به سایر نقاط کشور در صورت استفاده از پست و تیپاکس برای محصولات دسته کالای دیجیتال 80.000 تومان و برای محصولات دسته کالای لوازم جانبی و باتری گوشی موبایل و تبلت مبلغ 50.000 تومان می باشد.

برای هر محموله یک شماره رهگیری صادر گشته و این شماره رهگیری به وسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد و شما می توانید بوسیله این کد از فرآیند ارسال محصول خود مطلع باشید.

مکان تحویل کالا

“مکان تحویل کالا” نشانه ایی است که کاربر گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت وارد کرده و این نشانی بر روی مرسوله درج خواهد شد و به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد.

ساعت تحویل کالا 

ساعت تحویل کالای خریداری شده بسته به زمان حضور مامور پست و تیپاکس در محل شما خواهد بود و فروشگاه همراه لند هیچ گونه کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله شما ندارد و فقط می توانیم توضیحات شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماییم.

هوشمند فکر کن، هوشمند خرید کن…