اطلاعات خرید محصول

در صفحه هر محصول قسمتی برای توضیحات گارانتی کالا درج شده که شرکت گارانتی دهنده و مدت زمان گارانتی قید گردیده است.

در صورتیکه گارانتی کالای خریداری شده، شرکتی به جز همراه لند باشد، تمامی خدمات بر عهده شرکت گارانتی دهنده می باشد.

تمامی ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی همراه لند به شهرستان ها از طریق پست پیشتاز به همراه بیمه ارسال محصول مبلغ ثابت 40000 تومان می باشد که در زمان ثبت سفارش و پرداخت بر روی فاکتور لحاظ میگردد.

بعد از بررسی کارشناسان همراه لند در صورت اشتباه از سمت فروشگاه تمامی هزینه های دریافت کالای قبلی و ارسال مجدد کالای جدید برعهده همراه لند می باشد. مشتریان شهر تهران برای عودت کالا با همکاران ما تماس گرفته تا هماهنگی لازم صورت گیرد. خریداران محصول در سایر شهرها و مناطق دیگر نیز بعد تماس و اطلاع به کارشناسان همراه لند فقط از پست پیشتاز همراه با بیمه کالا استفاده نمایند.به هیچ عنوان صدمه ظاهری (اعم از زدن برچسب، نوشتن خط خوردگی، ضربه، خط و خش و…) به محصول نباید وارد گردد، در صورت مشاهده کالا شامل مرجوع و یا تعویض نمی شود.

معمولاً سفارشات و ارسال کالا به سایر شهرها از طریق پست پیشتاز که شامل بیمه نیز می باشد صورت می گیرد که زمان حدودی از ثبت و پرداخت تا رسیدن محصول به دست مشتری گرامی بسته به مسافت بین 3 تا 7 روز کاری می باشد.

سایر سوالات متداول

شما از سه روش میتونید گوشی موبایل خودتون رو رجیستر و ثبت کنید.

روش اول) به وبسایت همتا مراجعه کرده و در قسمت فعالسازی اطلاعات محصول و شماره تلفنی که قصد رجیستر کردن گوشی را دارید وارد کنید.

روش دوم) از طریق اپلیکیشن همتا

روش سوم) از طریق شماره گیری کد *7777#

در زمان تحویل محصول، کالا را از لحاظ ظاهری کاملاً مورد بررسی قرار داده و چنانچه به ایراد ظاهری برخوردید رسید تحویل مرسوله از طرف پیک همراه لند و یا پست پیشتاز را تایید نکرده و در اسرع وقت به کارشناسان ما خبر داده و منتظر تعویض محصول خود باشید.

تا زمانی می توانید سفارش خود را لغو و یا تغییر دهید که محصول شما در همراه لند به قسمت ارسال کالا نرفته باشد.

شما برای مرجوع کردن کالا در گام اوّل همکاران و کارشناسان ما را مطلع ساخته و ضمانت 7 روز مهلت تست تعویض گذشته نشده و محصول از پلمپ خود خارج نشده و مورد استفاده قرار نگرفته باشد.

تغییر قیمت محصول به علت نوسانات قیمت در زمان تعویض و مرجوع کالا مورد محاسبه قرار گرفته و هزینه ارسال کالا از سمت خریدار بر عهده همراه لند نمی باشد.

هوشمند فکر کن، هوشمند خرید کن…